Alphabet максимально скоротила прибуток з 2008 р. через штраф ЄК


Alphabet максимально скоротила прибуток з 2008 р. через штраф ЄК

Американська Alphabet Inc., холдингова компанія Google, скоротила чистий прибуток у другому кварталі 2017 року на 27,9% через рекордний штраф Єврокомісії у розмірі 2,42 млрд євро ($2,74 млрд). Темпи зниження прибутку були найбільш значними для корпорації з 2008 року.

Єврокомісія оштрафувала Google за зловживання домінуючим становищем на ринку пошуку для просування сервісу Google Shopping в кінці червня. Alphabet розглядає різні варіанти дій, заявила інвесторам у понеділок фіндиректор корпорації Рут Порат.

Як повідомляється в прес-релізі Alphabet, чистий прибуток у квітні-червні впав до $3,52 млрд, або $5,01 на акцію, порівняно з $4,88 млрд, або $7 на акцію, за аналогічний період роком раніше.

Виручка холдингу в минулому кварталі збільшилася на 21% – з $21,5 млрд до $26,01 млрд. Левова частка в ній припадає на рекламні доходи Google – $22,7 млрд. Зростання виручки без урахування коливань валютних курсів становив 23%.

Аналітики Уолл-стріт в середньому прогнозували прибуток Alphabet на рівні $4,46 на акцію при сукупній виручці в $25,6 млрд.

Без урахування штрафу Єврокомісії чистий прибуток Alphabet склав би $6,26 млрд, або $8,90 на акцію, а операційний прибуток – $6,87 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua