В аеропорту "Бориспіль" змінилися тарифи на паркування


В аеропорту "Бориспіль" змінилися тарифи на паркування

Аеропорт “Бориспіль” змінив тарифи на паркування автомобілів на найближчій до терміналу D стоянці D1. Про це повідомляє avianews.com.

Тепер безкоштовне перебування на стоянці скоротилося з 20-ти до 10-ти хвилин, а вартість години подешевшала в 2,5 разу – з 50 грн. до 20. грн. При цьому на парковці залишився діючим тільки погодинний тариф – якщо залишати автомобіль на добу, доведеться заплатити 480 грн. як за 24 години.

Поруч з терміналом D є ще дві парковки – D2 і D3, розташовані праворуч. Вони також функціонують за принципом короткострокових з погодинним тарифом 30 грн. і 20 грн. відповідно і першими 10-ма безкоштовними хвилинами.

Piccy.info - Free Image Hosting

Всі три майданчики використовуються для вивантаження пасажирів і посадки пасажирів, які прилетіли, оскільки доступ на першу лінію дороги в зоні прильоту відгороджений парканом.

Паркування зі спеціальними тарифами для довгострокової стоянки автомобілів розташовані на відстані. Найдешевше, вартістю 35 грн./доба – навпроти дальнього терміналу F. Водночас залишається недобудованим багатоповерховий паркінг навпроти єдиного працюючого терміналу D.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua