За півроку Держфінмоніторинг повідомив правоохоронцям про $1 млрд "підозрілих" грошей


За півроку Держфінмоніторинг повідомив правоохоронцям про $1 млрд "підозрілих" грошей

Держслужба фінмоніторингу за півроку направила до правоохоронних органів матеріали про можливі злочини, пов’язані з легалізацією злочинних доходів, фінансуванням тероризму та поширенням зброї масового ураження на суму 23,4 млрд грн.

За півроку Держфінмоніторинг направив прокуратурі, фіскальній службі, органам внутрішніх справ, Службі безпеки, НАБУ про можливі порушення 298 матеріалів.

У Держфінмоніторингу повідомляють, що з березня 2014-го по червень 2017-го правоохоронцям було направлено 2251 матеріалів про протидію відмиванню злочинних доходів, фінансування тероризму та поширення зброї масового знищення. Загальна сума фінансових операцій, які можливо пов’язані з такими злочинами, становить 473,2 млрд грн.

Крім того, за півріччя 2017-го Держфінмоніторинг направив правоохоронцям 85 матеріалів про злочини екс-президента Віктора Януковича і його оточення на суму 9,3 млрд грн. З травня 2014 року по червень 2017 року служба знайшла таких злочинів на 211 млрд грн.

“За час проведення розслідування на рахунках фізичних і юридичних осіб, які пов’язані з Януковичем В.Ф. та екс-посадовцями, заблоковано коштів в еквіваленті $1,54 млрд, – йдеться в повідомленні. – За повідомленням Держфінмоніторингу, в інших країнах заблоковані активи екс-посадовців на загальну суму $107,19 млн, 15,87 млн євро і 135,01 млн швейцарських франків. зокрема, в таких країнах: Австрія, Великобританія, Латвія, Кіпр, Італія, Ліхтенштейн, Швейцарія та Нідерланди”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua