З початку року НБУ перераховано на погашення заборгованості по рефінансуванню 515 млн гривень


З початку року НБУ перераховано на погашення заборгованості по рефінансуванню 515 млн гривень

У січні-червні Національному банку перераховано на погашення заборгованості по кредитах рефінансування 514,7 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні Нацбанку.

Зазначається, що протягом зазначеного періоду Фонд гарантування вкладів фізосіб реалізував заставлене майно (активи) на суму 304,7 млн гривень, з яких НБУ вже отримав 142 млн гривень.

Переважну більшість реалізованого майна (активів), а саме на суму 283 млн гривень, становили права вимоги по закладених НБУ кредитних договорах.

Ця сума більш ніж в 200 разів перевищує показник реалізації аналогічних активів у першому півріччі 2016 року.

Протягом звітного періоду за найвищою ціною (120 млн гривень) реалізовані права вимоги по кредитному договору, переданому ПАТ “Банк “Фінанси та Кредит” в заставу НБУ.

Також в першому півріччі 2017 збільшилися обсяги узгодження НБУ реалізації прав вимоги по закладених кредитних договорах.

Зокрема, прийнято 32 рішення щодо реалізації прав вимоги по 36,4 тис. кредитних договорів, загальна заборгованість за якими становить майже 28,9 млрд гривень.

Довідка Finance.UA:

  • Обсяг заборгованості по виділених Національним банком кредитах рефінансування в червні скоротився на 0,8%, або на 510 млн гривень до 65,417 млрд гривень на 1 липня 2017 року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua