"Нафтогаз" оголосив тендер на закупівлю послуг антикорупційних розслідувань


"Нафтогаз" оголосив тендер на закупівлю послуг антикорупційних розслідувань

НАК “Нафтогаз України” оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення фінансових та антикорупційних розслідувань.

Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

Очікувана вартість закупівлі послуг складає до 26 млн грн. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 14 серпня 2017 року.

“З метою виявлення та знешкодження неправомірних дій, у тому числі і запобігання економічного шахрайства НАК “Нафтогаз України” оголошує відкриті торги на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань (Forensic accountant)”, – повідомляє “Нафтогаз”.

“Нафтогаз” зазначає, що хоче купити послуги розслідування підозрілих операцій, фальсифікації фінансової звітності, порушень нормативно-правової бази, хабарництва і корупції, неналежних бізнес-відносин, незаконного привласнення активів, конфлікту інтересів.

“Очікується, що залучення міжнародних експертів сприятиме побудові ефективної внутрішньої системи протидії корупції та вдосконаленню бізнес-процесів у “Нафтогазі”, – йдеться в повідомленні.

Серед вимог до потенційних учасників тендеру – наявність працівників відповідної кваліфікації, наявність документально підтвердженого досвіду проведення фінансових та антикорупційних розслідувань, в т. ч. на території ЄС або США і на території України.

“Крім того, учасник повинен підтвердити наявність належним чином обладнаного офісу/офісів на території країн ЄС, один з яких повинен бути розташований на території Великобританії”, – повідомляє “Нафтогаз”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua