Проект нового закону про концесію вже готовий - МІУ


Проект нового закону про концесію вже готовий - МІУ

На сьогоднішній день завершена робота над новим проектом закону про концесії.

Таку інформацію озвучила заступник директора департаменту управління об’єктами державної власності Міністерства інфраструктури Людмила Дудник.

“Згідно із законопроектом, у випадку дострокового розірвання договору передбачена компенсація інвестору. Якщо у інвестора буде бажання з договору про оренду перейти на договір про юконцесію, це буде відбуватися без конкурсу. І третє – у разі виникнення спорів суд буде арбітражним”, – пояснила представниця міністерства.

Один з розробників законопроекту висловив сподівання, що новий проект закону про концесії міг би бути прийнятий на осінній сесії парламенту.

Крім того, цього тижня міністр інфраструктури Володимир Омелян звернувся до уряду з проханням виключити низку морських портів країни з переліку об’єктів, що підлягають приватизації, і внести їх до переліку об’єктів, які підлягають концесії.

“Прошу перевести низку наших морських портів, а саме – Южний, Ольвія, Херсонський, Чорноморськ, Ізмаїльський – з об’єктів приватизації в об’єкти концесії. Ми відпрацьовуємо це питання спільно з Європейським банком реконструкції і розвитку”, – сказав міністр.

Голова уряду Володимир Гройсман, у свою чергу, схвалив таку ініціативу.

“Прошу, щоб ви це допрацювали і винесли (на розгляд). Перегрупувати – не проблема. Ми це питання вирішимо”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua