МЕРТ має намір до кінця року створити портал для залучення іноземних туристів


МЕРТ має намір до кінця року створити портал для залучення іноземних туристів

Туристичний веб-портал “Visit Ukraine” (“Відвідай Україну”) з інформацією про туристичні можливості регіонів і міст України іноземними мовами має запрацювати в останньому кварталі поточного року.

Його створення в такі терміни передбачено затвердженим МЕРТ (наказ №958) в кінці червня планом заходів на 2017 рік щодо реалізації Стратегії розвитку туризму і курортів до 2026 року.

Розробкою порталу, крім Мінекономрозвитку, буде займатися також Міністерство екології та природних ресурсів і місцеві органи виконавчої влади.

На четвертий квартал поточного року заплановано також створення інтерактивної бази даних з внесенням до неї інформації про туристичні та рекреаційні ресурси України для формування національної мережі туристично-екскурсійних маршрутів.

Згідно з наказом, зокрема, намічено також створити туристично-інформаційні центри для самостійних мандрівників і розробити концепцію збереження та розвитку вузькоколійних залізниць як важливих туристичних об’єктів.

Також МЕРТ розраховує, що Міністерство інфраструктури і облдержадміністрації вдосконалять організацію логістики між областями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua