Претендент на купівлю оцінив українську "дочку" Сбербанку менш ніж у 140 млн доларів


Претендент на купівлю оцінив українську "дочку" Сбербанку менш ніж у 140 млн доларів

Третій претендент на купівлю української філії “Сбербанку Росії” білоруський бізнесмен Віктор Прокопеня оцінив пропонований актив менш ніж у 140 млн доларів.

За даними порталу, сам Сбербанк оцінював капітал або півкапіталу свого активу в Україні в 235-470 млн доларів. Однак, за словами Прокопені, кожен актив постійно змінює ціну в залежності від ситуації на ринку. У випадку зі Сбербанком, потрібно враховувати ще й ризики, пов’язані з ситуацією в Україні, які суттєво знижують вартість активу.

“Ціна будь-якого активу завжди динамічна і залежить від багатьох параметрів. Facebook коштує сьогодні 430 млрд доларів, 3,5 місяці тому він коштував менше ніж 400 млрд доларів, при цьому Wal-Mart коштує 230 млрд сьогодні, а тиждень тому коштував понад 240 млрд. Фінансові ринки “дихають”, і ціни активів змінюються. Те саме відбувається і з ціною банківських активів”, – пояснив бізнесмен.

Прокопеня також розповів, що оскільки статутний капітал Паритетбанку, через який буде здійснюватися купівля, істотно менший (понад 50 млн доларів), то знадобиться докапіталізація для успішного подальшого функціонування. Нагадаємо, Національний банк України отримав від Прокопені пакет документів на купівлю української “дочки” російського “Сбербанку”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua