Гройсман заявив, що спробує вилучити земельну реформу з програми співпраці з МВФ


Гройсман заявив, що спробує вилучити земельну реформу з програми співпраці з МВФ

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що має намір обговорювати з Міжнародним валютним фондом вилучення пункту про земельну реформу з нинішньої програми співпраці з Фондом.

Про це сказав прем’єр під час інвестиційної конференції Dragon Capital в Лондоні в п’ятницю.

“Я не очікую, що МВФ прибере, це буде рішення МВФ, ми будемо проводити діалог і про це дискутувати”, – заявив Гройсман, відповідаючи на запитання про те, чи очікує він вилучення пункту про земельну реформу з нинішнього варіанту програми співпраці.

Довідка Finance.UA:

 • З 2001 року в Україні діє заборона на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, яку з жовтня 2016 року було продовжено до початку 2018 року.
 • 4 квітня Міжнародний валютний фонд представив Меморандум для подальшої співпраці з Україною, згідно з яким однією з головних умов побудови сучасної ринкової економіки є створення прозорого ринку землі.
 • В кінці квітня постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше заявив, що ринок землі в Україні має запрацювати до початку 2018 року.
 • У свою чергу, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що він проти того, щоб продавати землю іноземцям і великим агрохолдингам.
 • 3 липня в ЗМІ з’явилася інформація, що в МВФ нібито не наполягають на введенні ринку землі в якості однієї з умов виділення Україні чергового траншу.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua