Укргазвидобування відмовляється повертати арабським інвесторам 231 млн гривень


Укргазвидобування відмовляється повертати арабським інвесторам 231 млн гривень

Президент ТОВ «Арабський енергетичний альянс» заявив, що компанія керується принципом ведення виключно господарської діяльності та утримується від участі в діяльності політичних або олігархічних груп в Україні.

Компанії «Кувейт Енерджі Юкрейн» і «Арабський енергетичний альянс юей» ніколи не входили в сферу впливу будь-яких українських політиків, чиновників або бізнес-груп. Про це заявив президент ТОВ «Арабський енергетичний альянс» пан Раїд Бу Хамсин.

«У ЗМІ з’являються коментарі, що нібито наша компанія входить в сферу впливу міністра часів Януковича Едуарда Ставицького. Ми неодноразово висловлювалися з цього приводу – в 2004 році компанія «Рудіс» підписала договір спільної діяльності з Укргазвидобуванням терміном на 10 років. У 2010 році, коли власником компанії вже був «Кувейт Енерджі», нам довелося продати половину своєї частки в спільній діяльності і передати функцію оператора в СД української компанії «Укрбуд».

«Свої інтереси щодо захисту інвестицій ми відстоюємо виключно в юридичному полі, а також шляхом направлення пропозицій в Європейську Бізнес Асоціацію та Американську Торгову палату в Україні, членами яких ми є. Для України зараз на кону не 231 млн грн, на кону мільярди потенційних інвестицій, які можуть прийти. А можуть і не прийти, якщо репутація країни в середовищі великих інвесторів буде зіпсована. Президент Петро Порошенко докладає чимало зусиль на міжнародній арені, щоб залучити в Україну інвестиції. Проте всі зусилля можуть бути нівельовані ситуаціями, подібними до нашої, оскільки ризики для бізнесу дуже великі», – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua