Росія в обхід санкцій доставила до Криму турбіни для електростанцій - ЗМІ


Росія в обхід санкцій доставила до Криму турбіни для електростанцій - ЗМІ

Росія в обхід санкцій ЄС доставила в анексований Крим турбіни для електростанцій, виготовлені німецькою компанією Siemens. Про це пише агентство Reuters з посиланням на джерела.

Зазначається, що РФ доставила турбіни для виробництва електроенергії, вироблені німецькою компанією Siemens в Крим – регіон, на який накладено санкції Європейського Союзу, які забороняють поставляти енергетичні технології.

Як повідомило одне з джерел агентства, дві турбіни були доставлені до Криму морем з Росії і призначені для використання на електростанції в Севастополі. Він уточнив, що мова йде про газові турбіни SGT5-2000E, які виробляються тільки Siemens і її дочірніми компаніями.

Офіційний представник енергетичного сектора Криму, знайомий з проектом електростанцій і співробітником компанії, яка бере участь у проекті, також підтвердив, що це турбіни Siemens.

У свою чергу представник Siemens в Мюнхені Вольфрам Трост заперечує факт поставки турбін до Криму. “Siemens не поставляла турбіни в Крим і дотримується всіх обмежень експортного контролю”, – заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua