У Кабміні обіцяють, що пенсії будуть переглядатися автоматично в залежності від інфляції


У Кабміні обіцяють, що пенсії будуть переглядатися автоматично в залежності від інфляції

Пенсії українців у рамках проведення реформи щороку автоматично переглядатимуться залежно від інфляції і зростання зарплат.

Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав у Facebook.

“З 1 жовтня буде також підвищена мінімальна пенсія, тому загалом підвищення торкнеться майже 9 млн пенсіонерів з 12 млн. А надалі усі раніше нараховані пенсії будуть щорічно (а не тільки перед виборами, як було у попередні роки!) “осучаснюватись” – автоматично переглядатися в залежності від інфляції і зростання зарплат”, – написав Гройсман.

За його словами, влада пропонує цю реформу саме для того, щоб пенсіонери не ставали щороку біднішими і мали гарантії того, що держава зможе виплачувати зароблену ними пенсію.

«Нагадаю, що частина пенсіонерів досі отримує пенсії, розраховані від показника середньої зарплати майже десятирічної давнини – 2007 року – 1198 грн. За рахунок цього перерахунку для 5,6 млн українських пенсіонерів пенсії будуть суттєво збільшені, і це особливо стосується тих, хто багато років на пенсії», – підкреслив Прем’єр-міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Кабміні обіцяють, що пенсії будуть переглядатися автоматично в залежності від інфляції» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua