У Мінфіні розповіли, коли Україна отримає наступний транш від МВФ


У Мінфіні розповіли, коли Україна отримає наступний транш від МВФ

Міністр фінансів України Олександр Данилюк очікує восени рішення Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо надання Україні чергового кредитного траншу в рамках програми EFF.

“Україна може отримати 5-й транш кредиту МВФ восени”, – сказав він в інтерв’ю каналу Bloomberg TV.

Раніше, 23 червня, офіційний представник МВФ Джеррі Райс під час традиційного прес-брифінгу у Вашингтоні повідомив, що питання чергового перегляду економічної програми України в рамках механізму розширеного фінансування (EFF) поки відсутнє в порядку денному засідань ради директорів Фонду.

У свою чергу заступник виконавчого директора від України в МВФ Владислав Рашкован повідомив, що проект порядку денного засідань ради директорів зазвичай складається за два-три місяці до самих засідань.

Місія МВФ, що працювала в травні в Києві, вказувала на необхідність технічного доопрацювання відповідних законопроектів і парламентської підтримки пенсійної та земельної реформ, пожвавлення приватизації та антикорупційних зусиль.

Відкрита МВФ в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $16,75 млрд за поточним курсом) з першим траншем в $5 млрд спершу передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по SDR1,18 млрд (близько $1,6 млрд) і зменшення квартальних траншів в 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($0,6 млрд).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua