В Україні все ще є група олігархів, які намагаються протистояти реформам - Мінгареллі


В Україні все ще є група олігархів, які намагаються протистояти реформам - Мінгареллі

В Україні все ще існує група олігархів, які намагаються протистояти процесу реформ, заявляє голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі.

“Влада олігархів не може бути сильнішою, ніж три роки тому, але, тим не менш, вони щодня протистоять процесу реформ. Вони намагаються підірвати його у всіх секторах. Щоразу, коли приймаються реформаторські рішення, за кілька тижнів є спроба ці реформи вихолостити”, – сказав він під час конференції у вівторок в Києві.

При цьому дипломат підкреслив, що випадки протистояння змінам в Україні не поодинокі.

“Щодня ми бачимо боротьбу між реформаторами у владі, в громадянському суспільстві та тими, хто намагається будь-якими способами зберегти свій статус-кво. І ця боротьба далеко не закінчена”, – підкреслив Мінгареллі.

За його словами, необхідно, щоб ті, “хто в минулому крав”, зазнали покарання через чесний судовий процес”, щоб українське суспільство підтримало реформи і “повірило у справедливість”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні все ще є група олігархів, які намагаються протистояти реформам - Мінгареллі» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua