В Україні збираються перевірити якість 3G


В Україні збираються перевірити якість 3G

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив голові Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформації, Олександру Животовскому перевірити якість мобільного зв’язку 3G різних операторів.

“Доручаю провести перевірку зв’язку 3G у різних операторів у різних містах”, – сказав Гройсман на засіданні Кабінету міністрів у вівторок.

Як повідомлялося, НКРЗІ на початку 2015 року завершила тендер на надання ліцензій в стандарті UMTS (3G), реалізувавши три 15-річних ліцензії на загальну суму понад 8,77 млрд грн.

Переможцями тендеру визнано трьох провідних гравців ринку мобільного зв’язку: АТ “Київстар”, Прат “МТС Україна” і ТОВ “Астеліт” (бренд life:)). При стартовій ціні 2,7 млрд грн найбільшу суму за ліцензію в зазначеному діапазоні заплатив “Астеліт” – 3,355 млрд грн, найменшу в 2,7 млрд грн – “Київстар”, тоді як “МТС Україна” – 2,715 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua