Суд відмовився повернути сирійцям конфісковане Україною судно Sky Moon і соду на 18,5 млн грн


Суд відмовився повернути сирійцям конфісковане Україною судно Sky Moon і соду на 18,5 млн грн

Апеляційний суд Одеської області залишив без змін постанову суду першої інстанції, якою громадянина Сирії, капітана судна «Sky Moon» визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст 482 ТК України та наклав адміністративне стягнення у вигляді конфіскації в дохід держави предмета контрабанди (понад 3000 тонн технічної соди) вартістю майже 18,5 млн грн, повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Правоохоронці також нагадали, що також в дохід держави було конфісковано і транспортний засіб — судно «Sky Moon» (прапор — Танзанія), яке використовувалося для вчинення правопорушення.

Зазначене судно було затримано 30 листопада 2016 року поблизу порту Рені співробітниками Державної прикордонної служби України та Державної фіскальної служби в рамках спільної операції з військовою прокуратурою Південного регіону України.

У березні 2017 року з ініціативи військової прокуратури Південного регіону України до Малиновського районного суду Одеси був спрямований адміністративний протокол, складений Одеською митницею, про порушення митних правил відносно капітана танзанійського судна «Sky Moon».

Санкція ч. 1 ст. 482 МК України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем) передбачає покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі 100% вартості товарів, транспортних засобів — безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, транспортних засобів, що використовувалися для переміщення товарів — безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України поза митним контролем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Суд відмовився повернути сирійцям конфісковане Україною судно Sky Moon і соду на 18,5 млн грн» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua