Розроблено колесо з електроприводом, яке перетворює будь-який велосипед на електричний


Розроблено колесо з електроприводом, яке перетворює будь-який велосипед на електричний

У бажаючих отримати електровелосипед з’являється все більше шансів зробити це. І все частіше для цього не обов’язково міняти старий улюблений велосипед на новий – можна просто докупити додаткове обладнання. GeoOrbital пропонує замінити переднє колесо вашого велосипеда на електричне. Цього достатньо, щоб перестати крутити педалі по дорозі на роботу, пише Engadget.

Колесо забезпечує швидкість до 30 км/год. Журналіст Engadget, який випробував його, говорить, що йому з легкістю вдавалося триматися нарівні з іншими велосипедистами на рівній поверхні. Але коли справа доходила до пагорбів, доводилося крутити педалі. Колесо полегшує підйом, але це не остаточне рішення. У технічній інформації йдеться, що колесо здатне працювати протягом 20 км, але за фактом виходить близько 15. Після чого колесо з усім електроустаткуванням перетворюється на додатковий баласт, бо його маса майже 10 кг. Для повної перезарядки колесу необхідно 4 години.

GeoOrbital не єдина компанія, яка дозволяє докупити одне колесо і зробити свій велосипед електричним. До цього ми писали про стартап UrbanX, який теж продає електроколеса. Тільки у цих менша маса і заряду батареї вистачає на більший кілометраж. Колеса від UrbanX продавалися на KickStarter від $300, перші партії вже відправлені замовникам. GeoOrbital продає свої по $1000 за штуку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua