Сьогодні в Україні ввели нові екзаменаційні питання з ПДР: що змінили


Сьогодні в Україні ввели нові екзаменаційні питання з ПДР: що змінили

Головний сервісний центр МВС представив нові екзаменаційні питання на знання Правил дорожнього руху, необхідні для отримання водійських посвідчень. Вони почнуть діяти з 1 липня.

“У нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, які знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом. Крім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення. Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів або вантажівок. Тести орієнтовані на те, щоб людина, вивчивши правила дорожнього руху, могла з легкістю відповісти на них”, – повідомив начальник ГСЦ МВС Владислав Криклій.

Ознайомитися з новими питаннями можна безпосередньо на сайті ГСЦ МВС. Для доступу до тестування необхідно створити новий обліковий запис, або авторизуватися через профіль Google або Facebook.

Інших змін у теоретичній частині іспиту немає. Тест триває 20 хвилин і складається з 20 питань, які підбираються комп’ютером у випадковому порядку. У тесті обов’язково є питання за 4 тематичними категоріями: 10 питань з Правил дорожнього руху, 4 питання з улаштування та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки дорожнього руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua