Велика російська страхова компанія йде з України


Велика російська страхова компанія йде з України

Одна з найбільших російських страхових компаній Інгосстрах закриває представництво в Україні, повністю йде зі страхового ринку країни.

Це випливає з нової версії статуту страхової компанії.

“Компанія вважає недоцільним зберігати представництво в країні, де у неї немає бізнесу”, – повідомив Інтерфаксу віце-президент Інгосстраху Ілля Соломатін, зазначивши, що рішення було затверджено зборами акціонерів, його реалізація близька до завершення.

Представництво страховика в Україні працювало з 2003 року.

За кордоном у Інгосстраху залишилися представництва в Казахстані, Азербайджані, Індії та Китаї.

До липня 2015 року страхова компанія Інго Україна разом з Інго Україна Життя входили в структуру російської компаній Інвест-Поліс (володіє СК Інгосстрах в Росії). Надалі фінустанови перейшли до групи юридичних осіб, зареєстрованих на Кіпрі. Кінцевий бенефеціар або контролер невідомі.

Крім того, в липні 2015 року Ингосстрах продав 100% частки своєї участі в українських страхових компаніях ІНГО Україна, ІНГО Україна Життя і В медичному центрі Наша сім’я (всі – Київ) за 1,37 млрд руб. Відповідно до звітності страховика за МСФЗ, дохід компанії від вибуття трьох дочірніх компаній склав 201 млн руб. Чистий грошовий потік від продажу – 1,067 млрд руб. Вартість вибулих чистих активів: АСК ІНГО Україна – 835 млн руб., АСК ІНГО Україна Життя – 64 млн руб., МЦ Наша сім’я – 270 млн руб.

Страхова компанія не розкрила імена покупців. Новими акціонерами українських страхових компаній стали юридичні особи, зареєстровані на території Кіпру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування