UKRSIBBANK третій рік поспіль у ТОП-3 найкращих інвестиційних банків на Cbonds Awards CIS – 2017


UKRSIBBANK третій рік поспіль у ТОП-3 найкращих інвестиційних банків на Cbonds Awards CIS – 2017

UKRSIBBANK BNP Paribas Group третій рік поспіль – найкращий інвестиційний банк України (III місце), за результатами опитування учасників інвестиційного ринку, проведеного найбільшим спеціалізованим на ринку облігацій інформаційним агентством Cbonds. Нагородження переможців рейтингу відбулося у червні на «XIV Облігаційному конгресі країн СНД та Балтії».

Інвестиційний бізнес UKRSIBBANK включає у себе операції з цінними паперами від імені та за рахунок клієнтів, дорадчі послуги щодо організації облігаційних випусків, а також бізнес зберігача цінних паперів та напрямок досліджень ринків капіталу. UKRSIBBANK є одним з одинадцяти банків – первинних дилерів, забезпечуючи клієнтів прямим доступом до аукціонів Міністерства фінансів України.

«Попри складну ситуацію на фінансовому ринку України, банк має бажання та можливості залишатися ключовим гравцем у сфері інвестиційного бізнесу, реалізуючи у повному обсязі усі переваги міжнародної фінансової групи у поєднанні з великим локальним досвідом», – коментує Сергій Ягнич, керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua