Ferrexpo позичить $500 млн на чотири роки


Ferrexpo позичить $500 млн на чотири роки

Британська гірничорудна компанія Ferrexpo Plc з активами в Україні має намір відкрити чотирирічну поновлювану передекспортну кредитну лінію на суму до $500 млн з відсотковою ставкою не вище LIBOR для тримісячних депозитів у доларах США “плюс” 4% з остаточним погашенням 30 вересня 2021 року.

Як повідомляється в порядку денному зборів акціонерів Полтавського ГЗК, призначених на 17 липня, копію якого має в своєму розпорядженні агентство “Інтерфакс-Україна”, позичальниками виступають компанії Ferrexро Finance plc, Ferrexpo AG, Ferrexpo Middle East FZE, в якості забезпечення залучених коштів – ПГЗК.

BNP Paribas S.a. виступає координуючим уповноваженим головного організатора і початкового кредитора, довіреною особою щодо забезпечення виконання платіжних зобов’язань групою Ferrexpo.

Відповідно до проектів рішень, на зборах акціонерів ПГЗК буде розглядатися питання надання згоди на здійснення значних угод в якості забезпечення по кредитному договору. При цьому акціонери мають намір надати голові правління або виконуючому його обов’язки право на ведення переговорів і укладення відповідних договорів.

Як повідомлялося, Ferrexpo в 2016 році отримала $189,2 млн чистого прибутку, що більш ніж в шість разів перевищило показник за 2015 рік ($31,46 млн). Її виручка за минулий рік збільшилася на 2,6% – до $986,33 млн. Ferrexpo в 2016 році наростило валовий прибуток на 14% – до $585,99 млн, операційний – на 27,6%, до $320,46 млн, а її показник EBITDA збільшився на 20% – до $375 млн.

Компанії вдалося знизити чистий борг на 32% – до $589 млн при зростанні вільних грошових коштів більш ніж в чотири рази – до $145 млн.

Довідка Finance.UA:

 • Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні.
 • Основна діяльність – виробництво та експорт високоякісних залізорудних окатишів, що використовуються у виробництві сталі.
 • Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатишів серед країн б. СРСР. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua