Черкаси першими в Україні запустили в маршрутках електронні квитки з QR-кодом


Черкаси першими в Україні запустили в маршрутках електронні квитки з QR-кодом

З сьогоднішнього дня більше 70 маршрутних автобусів у Черкасах почали приймати плату за проїзд без готівки, з використанням QR-коду. Подібний спосіб оплати вперше в Україні використовується в маршрутках, технології впровадили ПрАТ «Черкасиавтотранс» і ПриватБанк.

Тепер пасажири черкаських маршруток № 8, 21, 26, 27 зможуть оплачувати проїзд через смартфон, відсканувавши QR-код, розміщений на спеціальних стікерах в салоні за допомогою мобільного додатку Privat24. Як запевняють розробники, вся процедура оплати повинна займати не більше 15-30 секунд.

Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде пред’явити кондуктору або контролеру. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка.

На даний момент ведуться переговори про оплату проїзду за допомогою QR-кодів з іншими черкаськими перевізниками та КП «Черкасиелектротранс». Мер Черкас Анатолій Бондаренко зацікавився нововведенням і пообіцяв розглянути можливість ввести такий спосіб оплати проїзду і в міських тролейбусах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування