Фонд гарантування продає кредити Брокбізнесбанку


Фонд гарантування продає кредити Брокбізнесбанку

Фонд гарантування вкладів фізосіб продає права вимоги за кредитами Брокбізнесбанку, в забезпечення за якими передані сучасні ферми та молочно-товарні комплекси в Хмельницькій області.

“Одним лотом на торги виставлені права вимоги за трьома кредитами. Позичальники (одна юридична і дві фізичні особи) є пов’язаними особами та входять до складу відомої в країні аграрної корпорації”, – йдеться в повідомленні.

Фонд зазначає, що підприємства групи працюють, зокрема, в сферах рослинництва, садівництва і тваринництва, використовують інноваційні технології та впроваджують програму органічного землеробства. Підприємства корпорації представлені в трьох областях – Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській.

На початок травня 2017 року загальна заборгованість за договорами склала 175,87 млн грн. При цьому в заставі банку – сучасні ферми та молочно-товарні комплекси в Хмельницькій області: три виробничі комплекси сільськогосподарського призначення, підприємство виробництва молока безприв’язного утримання корів і молочно-товарний комплекс.

Також в заставі банку – будівлі і споруди тваринницького комплексу в Чернівецькій області та племінне поголів’я великої рогатої худоби тощо.

Крім того, за кредитами фізосіб наявна фінансова порука компанії, що входить до складу того ж агрохолдингу і спеціалізується на вирощуванні високоякісного елітного насіння. На балансі компанії-поручителя, зокрема, перебувають елеватори і сучасний насіннєвий завод.

Фонд повідомляє, що початкова ціна реалізації лота – 39 501 197,35 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua