У Франції повідомили, коли запустять безпілотні швидкісні електропоїзди


У Франції повідомили, коли запустять безпілотні швидкісні електропоїзди

Випробування прототипу самокерованого швидкісного електропоїзда TGV заплановані на 2019 рік.

Автономні високошвидкісні електропоїзди TGV можуть з’явитися у Франції в 2023 році. Принаймні, таку мету для себе поставив національний французький залізничний оператор SNCF. Держкомпанія планує почати тестування прототипу безпілотного поїзда в 2019 році.

Новий електропоїзд TGV буде оснащений датчиками виявлення перешкод, і при необхідності зможе гальмувати в автоматичному режимі. Незважаючи на те, що безпілотним поїздом можна буде управляти дистанційно, машиністи на його борту в короткостроковій перспективі залишаться – для можливості вирішення непередбачених ситуацій. Якщо проект виявиться успішним, SNCF стане першим оператором в світі, що запустив самокеровані високошвидкісні поїзди, сказав президент SNCF Гійом Пепі.

Мета створення безпілотного електропоїзда TGV – збільшення швидкості пересування, яка на даний момент становить близько 320 км/год, а також частоти поїздок. Особливо актуальним це рішення стане для регіону Парижа, де лінії TGV перетинаються з різними місцевими залізничними лініями. Оператор вважає, що автоматична система збільшить кількість поїздок між Парижем і Ліоном на 25%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування