Ціна за спробу анексії має рости - Порошенко про рішення ЄС продовжити санкції проти РФ за анексію Криму


Ціна за спробу анексії має рости - Порошенко про рішення ЄС продовжити санкції проти РФ за анексію Криму

Президент України Петро Порошенко схвалює рішення Ради Європейського Союзу продовжити ще на рік санкції проти Росії за анексію Криму.

“Схвалюю рішення Ради ЄС продовжити ще на рік “Кримський пакет” санкцій. Ціна за спробу анексії і агресію має рости”, – написав П.Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в понеділок.

Як повідомлялося, Європейський Союз затвердив рішення про продовження обмежувальних заходів щодо Росії за незаконну анексію Криму і Севастополя до 23 червня 2018 року.

Згідно з повідомленням на сайті Ради ЄС, таке рішення було прийнято в понеділок у Люксембурзі в рамках засідання міністрів закордонних справ ЄС. Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і компаній, заснованих в ЄС. Їх дія обмежена територією Криму і Севастополя.

Санкції, зокрема, включають заборони на імпорт в ЄС продуктів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, що означає заборону для європейців або європейських компаній на купівлю нерухомості на півострові, фінансування кримських компаній, а також заборону на надання послуг з постачання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ціна за спробу анексії має рости - Порошенко про рішення ЄС продовжити санкції проти РФ за анексію Криму» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua