Скільки українців хочуть їздити на електрокарах і що їх стримує (інфографіка)


Скільки українців хочуть їздити на електрокарах і що їх стримує (інфографіка)

86,3% опитаних українських автомобілістів хочуть купити електромобіль, але тільки 37,8% готові їздити лише на ньому. Такий результат опитування аналітичного центру AUTO.RIA.

За даними дослідження, 48,5% опитаних купили б електрокар в якості другого авто для їзди по місту, 37,8% розглядають його як основне авто і 13,7% відмовляються купувати.

Ми запитали українців, що зупиняє їх на шляху купівлі електрокарів. У трійці основних причин – висока вартість, мала ємність акумулятора і відсутність спеціалізованих СТО.

Основні бар’єри, які зупиняють українців на шляху до покупки електрокарів:

Поки електромобілі в Україні вважаються дорогим транспортом. На AUTO.RIA можна знайти новий Nissan Leaf за 841 000 грн. Таке ж авто 2012 року продають за 228 000 грн.

Також за проханням, опитувані зазначали параметри, які в першу чергу впливають на рішення про купівлю авто (не важливо електрокара, ДВС або гібрида).

Параметри, які впливають на покупку автомобіля в першу чергу:

Аналітичний центр AUTO.RIA і рекламна школа «Багаж» проводили дослідження навесні 2017 року. В опитуванні взяли участь 1000 респондентів, які вказали, що хочуть придбати авто. З них – 73,7% чоловіків і 26,3% жінок. Вік більшості опитаних коливався в діапазоні від 18 до 40 років.

Довідка Finance.UA

  • В Україні електрокари звільнять від податків і акцизів
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування