У Шанхаї представили пересувний безпілотний робомагазин (відео)


У Шанхаї представили пересувний безпілотний робомагазин (відео)

Шведський стартап Wheelys представив у Шанхаї прототип роботизованого мінімаркета на колесах Moby. Щоб зайти в магазин, потрібно встановити мобільний додаток – кожному покупцеві він видасть індивідуальний пропуск. Всього в кіоску може вміститися 3-4 покупці. На вході відвідувачів чекатиме голографічний віртуальний помічник. Товари в Moby можна сканувати самостійно або покласти їх в розумний кошик для покупок, який сам розрахує вартість.

Як і в автоматизованому магазині Amazon Go, в Moby немає продавців-консультантів і касирів. Покупцеві не потрібно стояти в черзі – магазин автоматично зніме суму за покупки з картки клієнта.

Щодня міні-магазин буде заїжджати на склад за свіжими продуктами, а також за товарами, яких немає в стандартному асортименті. Якщо розмістити замовлення в додатку заздалегідь, то покупки чекатимуть вже в магазині.

Moby працює на електротязі і отримує енергію від встановлених на даху сонячних батарей. Як тільки безпілотники легалізують, магазин зможе самостійно розвозити замовлення на адреси покупцям, а згодом дрібні товари будуть доставляти дрони. Мінімаркети також зможуть ділитися товарами один з одним, якщо якісь продукти закінчаться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Шанхаї представили пересувний безпілотний робомагазин (відео)» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua