ФГВФО намагається стягнути 1,7 млрд грн з правонаступника "Укрінбанку"


ФГВФО намагається стягнути 1,7 млрд грн з правонаступника "Укрінбанку"

30 травня Госпсуд м. Києва зупинив провадження в справі за позовом ПАТ «Укрінком» до Фонду гарантування щодо стягнення 9 млн грн – до закінчення перегляду Верховним Судом (за заявами НБУ) рішень судів нижчих інстанцій у справах №826/1162/16 та №826/5325/16, якими скасовано рішення НБУ про віднесення «Укрінбанку» до неплатоспроможних та про його ліквідацію.

Разом з тим, 02 червня Госпсуд м. Києва повернув без розгляду зустрічний позов Фонду гарантування до ПАТ «Укрінком» щодо стягнення 1,7 млрд грн (таке рішення суд ухвалив через відсутність доказів сплати судового збору).

Як писав Finbalance, 28 лютого Вищий госпсуд частково задовольнив касаційну скаргу Фонду гарантування та скасував рішення судів нижчих інстанцій, якими було визнано недійсним договір цільової позики, укладений між Фондом гарантування та Укрінбанком на 1,46 млрд грн (предмет іпотеки – нежилий будинок площею 4 377,4 кв м за адресою: м. Київ, вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-А). ВГСУ відправив цю справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Водночас ПАТ «Укрінком» намагається оскаржити це рішення ВГСУ у Верховному Суді.

За даними Фонду гарантування, на 01.05.2017 вкладникам «Укрінбанку» в межах гарантійної суми було виплачено 1,76 млрд грн (тобто фактично та ж сума, яку Фонд намагається відсудити в ПАТ «Укрінком»).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрінбанк ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua