Комісія Київради підтримала рішення про скасування можливості продажу алкоголю в МАФах


Комісія Київради підтримала рішення про скасування можливості продажу алкоголю в МАФах

Постійна комісія Київської міської ради (Київради) з питань бюджету та соціально-економічного розвитку затвердила проект рішення, який передбачає виключення можливості реалізації алкогольних напоїв у малих архітектурних формах (МАФ).

Згідно з повідомленням прес-служби Київради у вівторок, документом пропонується прибрати з поля зору використання тимчасових споруд, на які укладаються пайові угоди, функціонал з продажу будь-яких спиртовмісних напоїв.

“В процесі підготовки проекту рішення ми виявили, що довгий час в Києві існувала законодавча колізія. Згідно з чинним законодавством, алкогольні напої можна продавати тільки в капітальних спорудах… Тимчасові споруди жодним чином не належать до капітальних споруд і тому, фактично, укладаючи договори пайової участі на продаж алкогольних напоїв у тимчасових спорудах, ми порушуємо чинне законодавство. тобто, проект рішення має на меті врегулювання цієї колізійної ситуації”, – пояснює автор документа, депутат фракції “Солідарність” у Київраді Владислав Михайленко.

Як вказано в повідомленні, депутати-члени комісії вважають, що таке рішення позитивно вплине на комфорт киян, врегулює торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями у тимчасових спорудах та протидіятиме створенню “наливайок”.

Відповідний проект рішення буде розглянутий на пленарному засіданні Київради.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua