Samsung приступить до виробництва OLED-панелей для iPhone 8


Samsung приступить до виробництва OLED-панелей для iPhone 8

Згідно з даними джерел південнокорейського ресурсу ET News, наприкінці червня компанія Samsung Display, що входить у конгломерат Samsung Electronics, почне масове виробництво OLED-панелей для iPhone наступного покоління.

«Нещодавно Apple затвердила прототипи панелей. Samsung виробляє замовлення на компоненти і матеріали», — повідомило промислове джерело на умовах анонімності.

Щомісяця буде відвантажуватися близько 10 млн дисплеїв. Тільки в цьому році Apple, як повідомляється, замовила 80 млн дисплеїв. У новому смартфоні Apple буде використовуватися OLED-панель, що покриває всю передню частину корпусу.

Як стверджують джерела, екран iPhone 8 не буде зігнутим, як у Galaxy S8, через низьку функціональність такого рішення.

Очікується, що у вересні цього року Apple представить три нові моделі iPhone, і, принаймні, одна з них першою серед смартфонів Apple отримає OLED-дисплей. Також повідомляється, що Apple планує, починаючи з 2018 року, оснащувати свої смартфони iPhone тільки OLED-екранами. У зв’язку з майбутнім дебютом першого iPhone з OLED-дисплеєм виробники комплектуючих теж готуються нарощувати виробництво.

Samsung, швидше за все, стане основним постачальником OLED-дисплеїв для Apple в наступні роки, зважаючи на її домінуюче положення на ринку OLED-панелей малого та середнього розміру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua