Міжнародна фінансова корпорація надасть перший кредит у гривні


Міжнародна фінансова корпорація надасть перший кредит у гривні

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надасть перший кредит у національній валюті України строком на 8 років на суму 400 млн грн (близько 15 млн дол.) компанії «Ашан Рітейл» (Auchan Retail)

Як повідомила прес-служба IFC, кредит призначений для підтримки довгострокової інвестиційної програми компанії в Україні, що допоможе підтримати місцевих виробників та сприятиме вдосконаленню стандартів діяльності сектора роздрібної торгівлі в Україні.

Голова регіонального офісу IFC в Україні та Білорусі Джейсон Пеллмар (Jason Pellmar) назвав угоду знаковою для програми гривневого фінансування в Україні.

«Тепер ми готові розгорнути програму надання індивідуалізованих фінансових продуктів українським клієнтам з різних секторів економіки і допомагати продовжувати терміни фінансування в гривні, що є надзвичайно важливим для модернізації економіки та підтримки зростання», – пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua