Южаніна запропонувала вирішення проблеми розмитення авто


Южаніна запропонувала вирішення проблеми розмитення авто

Комітет з питань податкової та митної політики готує проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через Державний кордон України» (реєстраційний номер 4932).

«Дуже багато людей вважає, що достатньо було б прийняти норму про зниження акцизу для вживаних автомобілів, але не старше 2010 року. Зараз є такі пропозиції від народних депутатів. І саме винесення законопроекту 4932 стало тією точкою, коли ми почали обговорювати вже на серйозному рівні проблему і знаходити порозуміння. Від громадських активістів надійшли пропозиції до законопроекту, і вони будуть розглядатися», – повідомила, зокрема, голова Комітету, народний депутат України Ніна Южаніна.

Вона зазначила, що нещодавно набув чинності Указ Президента України, який пов’язаний з прийняттям невідкладних заходів щодо вступу в дію безвізового режиму.

«В цьому Указі є два пункти, які стосуються проблеми нерозмитнених автомобілів: вжиття заходів для невідкладного врегулювання ситуації, що склалася внаслідок митних норм при ввезенні автомобілів, і напрацювання таких змін, які б відповідали європейським вимогам та міжнародним угодам України. І це вже завдання уряду вирішити проблему нерозмитнених автомобілів комплексно», – заявила вона.

Довідка Finance.UA

  • Раніше власники автомобілів з іноземною реєстрацією перекрили вулицю Грушевського в центрі Києва, виступаючи проти прийняття законопроекту, що передбачає введення поденної (або щомісячної) плати з таких машин.
  • З 2016 року акції протесту відбулися також у регіонах України з вимогами легалізувати авто з іноземними номерами, зменшити розмір ввізного мита на такі автомобілі тощо.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua