Суд скасував арешт ТРЦ Караван


Суд скасував арешт ТРЦ Караван

Красногвардійський районний суд Дніпра 29 травня скасував арешт нерухомого майна – торгово-розважального центру Караван за адресою вулиця Лугова, 12 в Києві, який належить ПРАТ Лекс Холдинг, кінцевим бенефіціаром якої є бізнесмен Олександр Ярославський.

Про це свідчать матеріали суду.

Арешт був накладений 24 лютого постановою Красногвардійського районного суду Дніпра на нерухомість Лекс Холдингу: торгово-розважальний комплекс, площею 46 780,5 кв. м у Києві на вул. Лугова, 12А та торгово-офісна будівля площею 10,5 тис. кв. м по вул. Лугова, 12.

Арешт був накладений за клопотанням прокурора Дніпровської місцевої прокуратури з-за виниклої заборгованості компанії Лекс Холдинг за кредитним договором.

Лекс Холдинг зазначає, що необхідність арешту нерухомості відпала у зв’язку зі зміною правовідносин між компанією і банком за кредитним договором від 8 липня 2013 року.

Так, 27 березня 2017 року ВТБ Банк і ВТБ Банк (Дойчланд) АГ (Німеччина) уклали договір про продаж і відступлення прав вимоги за цим кредитом та договорів забезпечення.

З матеріалів суду випливає, що ВТБ Банк, ВТБ Банк (Дойчланд) АГ і Лекс Холдинг домовилися продовжити термін погашення кредиту до 26 березня 2018 року.

25 травня старший слідчий Національної поліції в Києві закрив кримінальну справу за відсутністю складу злочину.

29 травня Красногвардійський районний суд Дніпра вирішив скасувати арешт нерухомості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua