Фіскали переконали 8,4 тис. роботодавців підвищити зарплату своїм працівникам


Фіскали переконали 8,4 тис. роботодавців підвищити зарплату своїм працівникам

За результатами проведеної представниками Державної фіскальної служби України в січні-квітні індивідуальної роз’яснювальної роботи з роботодавцями 8,4 тисячі з них підвищили рівень заробітної плати своїм працівникам.

Як повідомляється на сайті ДФС, в результаті такого підвищення в бюджет надійшло 58,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

При цьому в органи прокуратури спрямовано матеріали та відомості щодо 342 підприємств, на яких виплата заробітної плати проводилась в розмірах нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

У повідомленні йдеться, що також погашена заборгованість по заробітній платі на загальну суму 475,6 мільйона гривень, в результаті чого до бюджету надійшло 47,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 220,9 мільйона гривень єдиного внеску.

До органів прокуратури спрямовано матеріали щодо 37 юридичних осіб, що мали тривалу заборгованість по виплаті заробітної плати.

За оцінками ДФС, за підсумками перевірок з початку року порушення податкового законодавства встановлені у 67% перевірених платників, до бюджетів донараховано понад 111 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, понад 25 мільйонів гривень єдиного внеску та майже 8 мільйонів гривень військового збору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua