Стало відомо, що дозволить закрити угоду щодо українського Сбербанку


Стало відомо, що дозволить закрити угоду щодо українського Сбербанку

Угода щодо продажу 100% акцій Сбербанку (Київ) може бути закрита в найближчі два місяці в разі схвалення Нацбанком України, заявив Саїд Гуцерієв – гендиректор “ФортеІнвесту”, син Михайла Гуцерієва.

“Ми приблизно очікуємо угоду, якщо все піде в правильному руслі, в найближчі два місяці”, – сказав він.

“Ми зараз робимо due diligence активу і паралельно займаємося з різними регуляторами для схвалення угоди і правильної структури, щоб вибудувати діалог з регуляторами, щоб структура угоди їх влаштовувала”, – зазначив він.

Довідка Finance.UA

  • Сбербанк Росії 27 березня оголосив про плани продажу 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів. До нього увійдуть латвійський Norvik Banka, який належить бізнесмену Григорію Гусельникову, і білоруська приватна компанія, підконтрольна синові власника нафтової компанії “Русснефть” Михайла Гуцерієва Саїду.
  • Російський Сбербанк при цьому офіційно заявив про вихід з українського ринку.
  • Сбербанк припускав, що угода буде закрита в першому півріччі 2017 року.
  • НБУ отримав перший пакет документів для погодження набуття 77,5% акцій ПАТ “Сбербанк” 10 квітня. Документи подав громадянин Великобританії і РФ С.Гуцерієв. Другий пакет документів, на купівлю 22,5% акцій ПАТ “Сбербанк” замість Norvik Banka 14 квітня подав громадянин Великобританії і РФ Г.Гусельников.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
В Контексті Finance.ua
Опитування