Bitcoin може зрости до $100 тисяч за 10 років


Bitcoin може зрости до $100 тисяч за 10 років

Bitcoin може зрости до $100 тис. за 10 років, що означатиме підвищення на 3483% з нинішнього рекордно високого рівня, зазначив аналітик, який абсолютно вірно передбачив ралі криптовалюти в цьому році.

У грудні Saxo Bank опублікував свою щорічну доповідь під назвою «Шокуючі передбачення», в якій був прогноз зростання Bitcoin вище ніж $2000 в 2017 році. Коли прогноз був опублікований, Bitcoin торгувався на рівні $754, тому цільова ціна становить зростання на 165%. Bitcoin досяг $2000 20 травня.

Однак зараз аналітик Кей Ван-Петерсен прогнозує чергове зростання криптовалюти: $100 тис. за 10 років.

Ван-Петерсен вважає, що криптовалюти в цілому – не тільки біткоїн – будуть складати 10% від середнього обсягу торгівлі фіатною валютою за 10 років. Зараз середній обсяг торгівлі іноземною валютою становить трохи більше $5 трлн, за даними Банку міжнародних розрахунків.

10% від $5 трлн – $500 млрд. Bitcoin буде складати 35% від цієї частки ринку, тобто $175 млрд від $500 млрд. Це означає, що щоденні обсяги торгів біткоїном будуть становити $175 млрд.

Крім того, Ван-Петерсен вважає, що ринкова капіталізація Bitcoin разів в 10 перевищить середній денний обсяг торгів, що дає цифру в $1,75 трлн ринкової капіталізації. В даний час цей показник становить близько $37,8 млрд, згідно з даними сайту CoinDesk.

Bitcoin має обмежений запас в 21 млн, який, як очікується, буде досягнутий до 2140 року. Через 10 років у обігу буде 17 млн біткоїнів, зараз їх 16,3 млн, зазначив аналітик.

Якщо ринкову капіталізацію до $1,75 трлн розділити на 17 млн біткоїнів, кожен Bitcoin буде коштувати трохи більше ніж $100 тис.

Ван-Петерсен підкреслює, що це грубий розрахунок, але що його прогнози зростання можуть бути консервативними, враховуючи, що в 2013 році ціна Bitcoin зросла більш ніж на 5000%. Аналітик зазначив, що криптовалюти здатні вижити в довгостроковій перспективі.

У сфері Bitcoin є і своя частка проблем і можливість репутаційного збитку. Цифрова валюта часто сприймається як валюта, яку використовують для проведення різноманітних незаконних операцій, наприклад, купівлі наркотиків в Інтернеті. Також був приклад хакерської атаки шкідливої програми WannaCry, яка зашифровувала всі файли на комп’ютері і вимагала біткоїн в обмін на те, щоб розблокувати їх.

Тим не менш, Ван-Петерсен каже, що галузь все ще дуже молода і на неї ще чекають покращення. Ряд факторів будуть стимулювати розвиток Bitcoin, в тому числі вдосконалені гаманці, прості методи, що дозволяють купити цифрову валюту, використовувати її для грошових переказів в різних регіонах, особливо в країнах з волатильною економікою.

«Обсяги зростають, волатильність знижується. Багато людей говорять про волатильність, але якщо ви знаходитесь в Зімбабве або Венесуелі, ця волатильність нічого не значить. І це найцікавіше для мене. Я думаю, що на Заході багато хто вважає це спекуляцією, але ринки отримають її, у них інші потреби», – додав Ван-Петерсен.

І поки Ван-Петерсен передбачає один шлях до визначення вартості Bitcoin в майбутньому, аналітики вважають, що є й інші чинники, які необхідно брати до уваги.

На вартість криптовалюти будуть впливати фундаментальні фактори, які визначать розвиток біткоїну з технічної точки зору і з точки зору питань регулювання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua