Інвестиції в агросектор України з початку року зросли майже на 60%


Інвестиції в агросектор України з початку року зросли майже на 60%

Обсяг капітальних інвестицій в сільське господарство України в січні-березні поточного року склав 10,9 мільярда гривень, що на 57,9% більше показника за аналогічний період минулого року.

Про це повідомила прес-служба Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” з посиланням на дані Державної служби статистики.

“Загальний обсяг капітальних інвестицій, освоєних в аграрному секторі економіки в січні-березні 2017 року, склав 10,9 мільярда гривень. Це на 4 мільярди гривень, або 57,9%, більше порівняно з аналогічним періодом попереднього року”, – йдеться в повідомленні.

Прес-служба додала, що за цей період також зросла частка аграрного сектора у загальному обсязі інвестицій в економіку України – до 16,8% до 13,5%.

За прогнозами вчених, якщо в 2017 році не виникне форс-мажорних обставин, за підсумками року обсяг інвестицій в агросектор України становитиме понад 75 мільярдів гривень, тоді як у минулому році цей показник дорівнював 49,7 мільярда гривень.

При цьому наголошується, що, оскільки в Україні ще не створені умови для широкомасштабного інвестиційного розвитку малих та середніх сільгоспвиробників, інвестиції в аграрний сектор у 2017 році будуть здійснювати переважно великі підприємства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Держстат
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування