0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Укрзалізниці" дозволять самій встановлювати ціни на квитки


"Укрзалізниці" дозволять самій встановлювати ціни на квитки

Ціни на залізничні квитки на проїзд в купе і СВ може почати встановлювати сама “Укрзалізниця” (УЗ) без участі уряду.

Про це заявив перший заступник Міністра інфраструктури України і голова наглядової ради Укрзалізниці Євген Кравцов в інтерв’ю “РБК-Україна”.

“Ми розглядаємо ідею лібералізації цін на пасажирські квитки, а саме, дерегулювання квитків у класах купе і СВ. Ця ідея взята не зі стелі. У поїздах “Інтерсіті+” ціни на квитки в перший клас не регулюються Тарифним керівництвом, яке видає Міністерство інфраструктури, а встановлюються безпосередньо УЗ. Я не чув, що ціни на перший клас “Інтерсіті+” необґрунтовано високі або УЗ “жирує” і оббирає пасажирів”, – сказав Кравцов.

Він упевнений, що такий крок дозволив УЗ гнучко підходити до ціноутворення, наприклад, у пік попиту в п’ятницю ввечері піднімати ціни на квитки для того, щоб тих пасажирів, яким некритично відправитися в п’ятницю ввечері, пересадити на потяги в інші дні, приміром, у четвер.

Він зазначив, що лібералізація тарифів не торкнеться соціальних перевезень – тарифів на плацкартні вагони. Також передбачено, що “Укрзалізниця” повинна буде гарантувати наявність у поїзді певного відсотка соціальних плацкартних вагонів.

Нагадаємо, раніше в УЗ заявляли, що в цьому році підвищення цін на залізничні квитки не планується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування