Стало відомо, як "агротрейдери" ухиляються від сплати податків в Україні


Стало відомо, як "агротрейдери" ухиляються від сплати податків в Україні

Більшість українських сільгоспвиробників після скасування пільги на ПДВ продають урожай за готівкові кошти за кордон і не повертають в Україну виручені за товар десятки мільйонів доларів США, щоб вони не оподатковувалися.

Про це пише видання “Таможня Схемы.нет”.

“Більшості учасників ринку, за винятком великих агрохолдингів, після скасування пільги на ПДВ стало вигідніше продавати свій врожай за готівкові кошти. Скуповування продукції здійснюють певні схемники, які шляхом фальсифікацій товарних документів і зовнішньоекономічного контракту відправляють зерно за кордон, а виручені грошові кошти в розмірі десятків мільйонів доларів США не повертають в Україну, щоб вони не оподатковувалися”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що раніше податкове законодавство в Україні пропонувало більш сприятливі умови для розвитку сільгоспвиробників, тому більшість з них працювали в правовому полі. Так, фермери при закупівлі товарів і послуг залишали нарахований їм ПДВ у себе, але повинні були використовувати зазначену суму для підтримки діяльності та розвитку своїх виробничих потужностей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua