Експерти назвали найбільш небезпечні і безпечні автомобілі - дослідження


Експерти назвали найбільш небезпечні і безпечні автомобілі - дослідження

Показник смертності в невеликих автомобілях становить 87 осіб на мільйон машин.
Багато автолюбителів пояснюють купівлю великого автомобіля міркуваннями безпеки. Як виявилося, вони багато в чому мають рацію: дослідження американського Страхового інституту дорожньої безпеки IIHS показали, що компактні автомобілі дійсно небезпечніші.

Експерти IIHS проаналізували статистику ДТП у США за 2012-2015 роки і зробили висновок, що смертність в аваріях серед водіїв і пасажирів компактних авто вища, ніж у ДТП за участю пікапів і позашляховиків.

За даними IIHS, показник смертності в невеликих автомобілях становить 87 осіб на мільйон машин. Для порівняння, в кроссоверах і позашляховиках преміум-класу в середньому 6 летальних випадків на мільйон автомобілів.

Найбільш небезпечними, за статистикою IIHS, стали Hyundai Accent (104 загиблих на мільйон авто), Кіа Rio (102), Scion tC (101), Chevrolet Spark (96) і Nissan Versa (95).

Також фахівці американського інституту назвали найбезпечніші автомобілі, в яких за 2012-2015 роки не загинула жодна людина в США. Це Audi A6 і Q7, BMW 5 Series, Jeep Cherokee, Lexus CT 200h, Mazda CX-9, Mercedes-Benz M-Class і Toyota Tacoma Double Cab.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Експерти назвали найбільш небезпечні і безпечні автомобілі - дослідження» на Finance.ua - 4.0
В Контексті Finance.ua