Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)


Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

Українці надають перевагу роботі в офісі. За додаткові проекти беруться, коли не вистачає зарплати за основним місцем роботи. Про це йдеться у дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua.

“Можливість працювати фрілансером 52% опитаних розглядають лише у випадку необхідності заробляти додаткові кошти. Водночас респонденти зауважують, що для них фріланс не може бути основним видом заробітку. Хоча часто є більш прибутковим. Кожен п’ятий працівник не готовий працювати віддалено”, – зазначають експерти порталу.

12% працівників проти фрілансу

Кожного третього у фрілансі приваблює наявність гнучкого графіка. Це дозволяє поєднувати кілька робіт, більше заробляти. Також українці хочуть працювати фрілансерами, щоб мати більше вільного часу.

16% опитаних зазначили, що віддають перевагу тільки роботі на фрілансі. Серед переваг – з’являється більше вільного часу, можливість самостійно організовувати робочий процес, уникнути надмірного контролю керівництва.

12% працівників проти фрілансу. Такий вид зайнятості їм не подобається, не здається цікавим. Вони люблять працювати в офісі, хочуть мати унормований робочий графік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua