Microsoft купила стартап із забезпечення інформаційної безпеки за $100 мільйонів


Microsoft купила стартап із забезпечення інформаційної безпеки за $100 мільйонів

Microsoft приблизно за $100 мільйонів придбала стартап із забезпечення інформаційної безпеки Hexadite, повідомляє ізраїльське бізнес-видання Calcalist. Редмондська компанія поки що не підтвердила купівлю.

Hexadite був заснований в 2014 році і спрямований більше на пошук і швидке усунення наслідків хакерських атак, ніж на їх запобігання. Технологія компанії працює у зв’язці з існуючими системами виявлення атак і автоматично аналізує загрози за допомогою штучного інтелекту. Стартап отримує повідомлення з ряду джерел, після чого команда визначає пріоритет нападів.

У минулому році компанія отримала $8 мільйонів у першому раунді фінансування від Hewlett Packard Ventures, Ten Eleven Ventures і YL Ventures, а також близько $2 мільйонів в рамках посівного фінансування.

Microsoft купила вже цілий ряд хмарних компаній з боротьби з кібератаками. У 2015 році вона придбала ізраїльську фірму Secure Islands, а в січні інвестувала в Team8, ще одну компанію з Ізраїлю. Минулого місяця редмондська корпорація запропонувала $60 мільйонів за стартап Cloudyn, який займається хмарним моніторингом.

Компанія загострила увагу на хмарних технологіях після того, як у 2014 році посаду генерального директора зайняв Сатья Наделла (Satya Nadella). Однією з ключових інвестиційних галузей Microsoft стали «інтелектуальні хмарні платформи».

Раніше Наделла був керівником групи Microsoft із хмарних обчислень і корпоративних рішень. Тому навряд чи когось може здивувати те, що компанія фокусується на хмарній інформаційній безпеці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua