Moody's знизило рейтинг Гонконгу слідом за Китаєм


Moody's знизило рейтинг Гонконгу слідом за Китаєм

Рейтингове агентство Moody’s Investors Service знизило кредитний рейтинг емітента в національній та іноземній валюті для Гонконгу всього через кілька годин після зниження кредитного рейтингу Китаю.

Moody’s в середу знизило кредитний рейтинг Китаю вперше за майже 30 років, заявивши, що очікує ослаблення фінансового потенціалу економіки в найближчі роки в умовах уповільнення зростання при триваючому збільшенні держборгу.

Після цього агентство знизило рейтинг Гонконгу з Aa1 до Aa2 і повідомило, що тенденції кредитування в Китаї і далі будуть значно впливати на кредитний рейтинг Гонконгу через його тісні економічні, фінансові і політичні зв’язки з материковим Китаєм, повідомляє Рейтер.

Moody’s змінило прогноз для Гонконгу з негативного на стабільний, підкресливши, що ризики збалансовані. Уряд Гонконгу розкритикував рішення агентства, сказавши, що місто має достатньо коштів для боротьби з будь-якими труднощами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua