ЄС щорічно втрачає до 100 млрд євро через неефективне використання коштів на оборону


ЄС щорічно втрачає до 100 млрд євро через неефективне використання коштів на оборону

Сумарні втрати країн-членів Європейського союзу через неефективне інвестування коштів у сферу оборони і безпеки оцінюються в межах від 25 до 100 мільярдів мільярдів щорічно.

Про це повідомив у середу віце-голова Єврокомісії щодо зайнятості, економічного зростання, інвестицій і конкурентоспроможності Юркі Катайнен, передає прес-служба ЄК

“Втрати від недостатньої (інвестиційної, – ред.) взаємодії країн-членів у сфері оборони і безпеки оцінюються в межах від 25 до 100 мільярдів щорічно”, – повідомив віце-голова журналістам у Брюсселі за підсумками засідання Єврокомісії, що розглянула перспективи співробітництва країн ЄС у сфері оборони.

Катайнен зазначив, що країни ЄС вкладають кошти в “приблизно одні і ті самі інструменти у сфері безпеки і оборони, і тому необхідно структурування цих витрат з метою забезпечення більшого ступеня інвестиційної ефективності.

При цьому верховний представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні підкреслила, що сумарні оборонні витрати ЄС в даний час складають половину коштів, які витрачають на це США, а потенціал оборонних можливостей не перевищує 15% від американського.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua