Загроза дефолту: МВФ не надав грекам ще один транш


Загроза дефолту: МВФ не надав грекам ще один транш

Міністри фінансів країн єврозони, Міжнародний валютний фонд (МВФ) і уряд Греції не змогли виробити остаточну домовленість про полегшення боргового тягаря Греції і вирішили відкласти рішення до наступного засідання, яке відбудеться в середині червня.

“На даний момент ми не досягли спільної угоди”, – заявив голова Єврогрупи Єрун Дейсселблум на прес-конференції за підсумками її засідання.

Єврокомісар з економіки та фінансів П’єр Московічі також сказав, що угоду щодо кредиту Греції в рамках програми фінансової допомоги може бути досягнуто на наступному засіданні Єврогрупи в Люксембурзі 15 червня.

Якщо Греція не отримає додаткові кошти найближчим часом, країна зіткнеться з ризиком дефолту в липні, коли Афіни чекають великі виплати за боргом.

На початку травня Греція і міжнародні кредитори досягли попередньої домовленості про виділення Афінам чергового траншу в розмірі €7 млрд в рамках програми фінансової допомоги. Угода, яку належить затвердити міністрам фінансів єврозони і парламенту Греції, передбачає нове скорочення пенсій, підвищення податків, відкриття енергоринку та зміну трудового законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua