ЄС завершить антимонопольні справи проти Google найближчим часом


ЄС завершить антимонопольні справи проти Google найближчим часом

Антимонопольні регулятори ЄС в “найближчі кілька місяців” визначать, чи зловживає Google своїм домінуючим становищем на ринку інтернет-пошуку.

Про це заявив провідний економіст Єврокомісії з питань конкуренції Томмазо Валлетті.

Найпопулярніший у світі інтернет-пошуковик знаходиться в центрі уваги Єврокомісії з 2010 року за просування власних торговельних послуг в інтернеті за рахунок послуг конкурентів.

Торік компанію звинуватили у використанні домінуючої мобільної операційної системи Android для витіснення конкурентів. Після цього пролунали звинувачення у блокуванні конкурентів в онлайн-рекламі.

Це стосується платформи “Adsense для пошуку”, в якій Google виступає як посередник для веб-сайтів, таких як онлайн-рітейлери, оператори зв’язку та газети. Ці пошуки дають результати, які включають пошук оголошень.

“У найближчі кілька місяців ми вийдемо на рішення у справах проти Google, Google Adsense і, що для мене найцікавіше, Android”, – сказав Валлетті.

Комісія вже попередила Google про те, що компанію оштрафують, якщо визнають винною в порушенні антимонопольного законодавства ЄС. Санкції можуть досягати 10% від річного світового обороту для кожної справи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua