Суд дозволив НБУ продати ТРЦ "Республіка"


Суд дозволив НБУ продати ТРЦ "Республіка"

Господарський суд Києва 18 травня задовольнив позов Національного банку до кіпрської компанії “Берлінотто Лімітед” про звернення стягнення на частку корпоративних прав ТОВ “Мегаполісжитлобуд”.

В Нацбанку нагадали, що в березні 2016 року регулятор подав позов до “Берлінотто Лімітед” з проханням звернути стягнення на корпоративні права компанії “Мегаполісжитлобуд” для часткового погашення заборгованості неплатоспроможного банку “Надра” перед НБУ.

Свого часу компанія “Мегаполісжитлобуд” взяла кредит у банку “Надра”, надавши в якості застави за цим кредитом корпоративні права на недобудований проект “Торгово-розважальний центр “Республіка”. Пізніше банк “Надра” передав ці корпоративні права в якості застави Нацбанку – під кредит рефінансування.

Після того, як банк “Надра” став неплатоспроможним і не зміг повернути НБУ борг у розмірі 4,4 млрд грн, регулятор почав реалізовувати в судовому порядку свої права, як заставодержателя корпоративних прав власника ТРЦ “Республіка”.

Ретельно вивчивши матеріали справи, суд підтвердив законність вимог НБУ та звернув стягнення на корпоративні права “Мегаполісжитлобуд”.

“Чергова судова перемога стала результатом системної і послідовної роботи НБУ в очищенні ринку від неплатоспроможних банків”, – зазначили в НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua