Поліція пояснила нові правила кругового руху (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Поліція пояснила нові правила кругового руху (інфографіка)

Технології&Авто
10390
Керівництво поліції роз’яснило нові правила кругового руху в Україні – як водіям потрібно поводитися на таких перехрестях, де немає знаків або встановлені такі, які суперечать новій нормі.
При цьому на сьогодні в Україні є кругові перехрестя, де відсутні дорожні знаки або розміщені такі знаки, які встановлюють порядок кругового руху, що суперечить прийнятим нормам. Як водіям слід поводитися в різних ситуаціях, розповів начальник Управління безпеки дорожнього руху Іван Прохоренко.
БУЛО
Поліція пояснила нові правила кругового руху (інфографіка)
Поліція пояснила нові правила кругового руху (інфографіка)
Так, за його словами, при проїзді перехрестя з круговим рухом водій обов’язково повинен керуватися дорожніми знаками пріоритету. Якщо такі відсутні, то в даному випадку всі автомобілісти повинні знати – нині, згідно з прийнятим законом, перевагу мають транспортні засоби, що рухаються по колу, а ті машини, які планують в’їхати на нього – повинні поступитися їм дорогою.

Довідка Finance.UA:

  • З кінця квітня в Україні діють нові правила проїзду кругового руху – вони були введені законом № 1993-VIII.
  • За новими правилами, тепер головна дорога йде по колу, а всі інші автомобілі, що під’їжджають до нього, повинні дати перевагу тим, хто вже рухається по круговому перехрестю.
За матеріалами:
autonews.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас