Авіакомпанії світу посилили правила обміну бонусних миль на квитки - опитування


Авіакомпанії світу посилили правила обміну бонусних миль на квитки - опитування

Авіакомпанії світу ускладнили доступ до авіаквитків, які можна отримати в рамках програм лояльності, свідчить щорічний рейтинг Reward Seat Availability компанії CarTrawler: цього року безкоштовні місця для постійних клієнтів знайшлися на 72,4% рейсів проти 76,6% у 2016 році.

“В авіакомпаніях за межами США справи йдуть не так добре, як тут, в США, і багато з цих іноземних авіакомпаній віддадуть перевагу продати місце в літаку за гроші, а не віддати його пасажиру, який часто літає”, – заявив Джей Соренсен – президент консалтингової компанії IdeaWorks, що проводила дослідження на замовлення CarTrawler.

Як і в останні роки, рейтинг з 25 авіаперевізників очолила американська Southwest Airlines, повідомляє CNBC. Отримати квиток за бонусні милі можна було на всіх рейсах цієї компанії, стверджує IdeaWorks.

На другому місці – JetBlue з коефіцієнтом 94,3% рейсів, далі йдуть Lufthansa (включаючи рейси Swiss Austrian), Air Berlin і Air Canada, показники яких перевищують 90%.

Останньою в списку виявилася колумбійська авіакомпанія Avianca, що надає безкоштовні місця для постійних клієнтів лише в 38,6% випадків.

Російські авіаперевізники не були включені в рейтинг.

За словами Дж.Соренсена, дискаунтери частіше готові знайти місце для учасників програм лояльності, а на внутрішніх рейсах такий квиток отримати простіше, ніж на міжнародних.

Рейтинг Reward Seat Availability вибудовується на основі запитів для 7420 рейсів на період з червня по жовтень поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua