Меркель і Макрон заявили про можливу реформу ЄС


Меркель і Макрон заявили про можливу реформу ЄС

Німецький канцлер Ангела Меркель 15 травня привітала президента Франції Еммануеля Макрона, який прибув з першим закордонним візитом на чолі держави до Берліна.

Обидва політика на прес-конференції після розмови зазначили, що Європейський Союз перебуває в “критичному історичному моменті”.

“Німеччині протягом тривалого часу буде добре, якщо буде добре Європі. А Європі буде добре тільки тоді, коли Франція буде сильною”, – заявила Меркель.

Вона відзначила тісний зв’язок інтересів Парижа і Берліна. Політики заявили про намір розробки “дорожньої карти” проектів в ЄС і Єврозоні, над якими спільно працюватимуть обидві держави. Планується, що в липні – після парламентських виборів у Франції – з цією метою відбудеться спільне засідання урядів.

“Німеччині протягом тривалого часу буде добре, якщо буде добре Європі. А Європі буде добре тільки тоді, коли Франція буде сильною”

“Ми можемо дати нову динаміку”, – підкреслила Меркель.

Канцлер також відзначила, що з точки зору Берліна внесення змін до основних угод ЄС можливе, повідомляє агентство новин Reuters. Макрон погодився, що в цьому питанні не повинно бути “табу”.

Він водночас підкреслив важливість подолання надмірної забюрократизованості Європейського Союзу, а також “історичного перезапуску” ЄС. Макрон також заявив, що виступає проти випуску спільних євробондів, які б покривали старі борги окремих держав, оскільки це призводить до безвідповідальної політики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua